Dekorácie na stenu – veľké otázky o malé uši

Ak ste mama alebo otec nádherné dievčatko, potom váš život je nevyčerpateľným zdrojom čaro a krásu. A všetko, čo potrebujete pre úplnú šťastie, potom to sa stáva základom pre vás: stuhy, barrettes, volániky a poníky, ružové topánky, reťazec ťažkých korálky a tak ďalej, ďalej, ďalej… Často o nevyhnutnosti vec krásy, málo lady vám vedieť samostatne a okamžite. Ale ak sa nám dať vtipy stranou, nie je v živote každého dievčaťa ako dôležitý čas, ako prepichnutie uší a prvé náušnice. Najčastejšie je to práve rodičia, ktorí sa rozhodnú, kedy a ako sa to stane. Sprievodca na čo sa zamerať, ak sa chystáte dostať ju prepichnúť uši pre svoje dieťa? Poďme riešiť dekorácie na stenu.

Odchýlenie sa od konvenčných argumenty o veku alebo čas roka najvhodnejšie pre dieťa je prvý piercing, pobyt na tejto, na prvý pohľad nepodstatné detaily, ako právo detské náušnice. Našťastie, v dnešnej dobe existuje veľa na výber, a len pár spomenúť, ako sa liečiť rany niesol v uší hodvábne struny. Detské šperky priemyslu sa rozbieha, poskytovanie výber je nielen správne, ale aj dizajn, drahých model. Môžete pracovať spoločne navštíviť dieťa klenotníctvo určiť voľbou, alebo kúpiť baby šperkov cez Internet z pohodlia domova dekorácie na stenu.

Takže, keď defektu ľavej plne uzdravil, lekárske strúčiky môže nahradiť detské náušnice dekorácie na stenu:

z hypoalergénne drahých kovov;
veľmi hladké a ľahké nie je spôsobiť nepríjemnosti na dieťaťa;
bezpečné spona (pre mladých módy – náušnice-Kongo, hroty, pre tých, ktorí sú starší – náušnice s francúzsky alebo anglický zámok)

 

.

Po odpovedi na otázku: “Čo?” bol definovaný, mali by raz a navždy pochopiť, pre seba jediná správna odpoveď na otázku “Kde?”:

iba kvalifikovaných odborníkov;
len overené zdravotníckych centier
len v špecializovaných salónoch.

Dnes, takmer každý salón krásy ponúka túto službu pre svojich zákazníkov, ale dostupnosti liečby neznamená jej kvalitu. Nie šetriť na piercing detské uši. Najlepšou možnosťou by bolo špecializované zdravotnícke centrum, kde sa profesionálne zaoberá to, lekár môže vykonávať celý proces správne a bezpečne, pretože lalôčikom, je veľa bodov, ktoré sú zodpovedné za činnosť vnútorných orgánov.

Ale na otázku “Kedy?” v týchto dňoch môže byť len rétorické. Zástancovia jasný prvé dieťa náušnice alebo piercing uší, nájsť v prospech jeho názory veľa argumentov z “je to krásna”, “rozhodnúť”.


Zatiaľ čo konvenčná medicína stále radí nie, aby sa otvory pre deti podľa veku. Vo väčšine prípadoch, bez ohľadu na vek, tento postup nemá vplyv na zdravie detí, ak sa vykonáva v sterilných podmienkach. Hojenie trvá od jedného do troch mesiacov. Hlavná vec je, starať sa o uši po piercing